ENGLISH

Zmiana nazwy i logo firmy

.zmiana_logo

W roku 2013 firma odnotowała dynamiczny wzrost. Poszczególne realizacje kończące się zadowoleniem klienta spowodowały, że postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniu klientów. Na początku roku 2014 rozszerzyliśmy działalność o kompleksową dostawę rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej oraz robotyki. Nawiązaliśmy współpracę z wieloma dostawcami komponentów, firmami zajmującymi się projektowaniem i dostawą rozwiązań mechanicznych. W związku obraniem nowych kierunków i rozszerzenia działalności firma zmieniła od stycznia 2015 roku nazwę z ELEKTRO-MAR AUTOMATYKA na PAR-SYSTEMS .

Partnerzy

Szafy sterownicze

W ramach usług oferujemy montaż oraz programowanie rozdzielnic sterowniczych z projektów własnych oraz powierzonych. Wykonujemy układy sterowania nowych maszyn oraz linii technologicznych jak i modernizujemy starsze maszyny. Podczas projektów staramy się dobrać optymalnie aparaturę w celu uniknięcia zbędnych kosztów. Korzystamy z aparatury renomowanych marek takich jak EATON, SIEMENS oraz SCHNEIDER ELECTRIC.

Oprogramowanie

Firma podsiada specjalistów w zakresie oprogramowania sterowników PLC, HMI oraz systemów zarządzania produkcją MES. Pracujemy na sterownikach PLC takich firm jak: SIEMENS, BECKHOFF, SCHENIDER ELEKCTRIC, OMRON oraz MITSUBISHI. Dodatkowo firma zajmuje się opracowywaniem, wdrażaniem systemów zarządzania produkcją oraz systemów RFID, które pozwalają kontrolować przepływ materiału i podczas procesu produkcyjnego.

Transport wewnętrzny

Kolejną gałęzią działalności naszej firmy jest dostawa kompleksowych rozwiązań z dziedziny transportu wewnętrznego oraz paletyzacji. Do tej pory firma zajmowała się integracją linii transportowych, paletyzujący i obróbczych. Od roku 2014 oferujemy kompleksowe rozwiązania dla transportu wewnętrznego oraz stanowisk zrobotyzowanych. Pracujemy na robotach marki FANUC, ABB. 

Zdjęcia z naszych najnowszych realizacji

Dlaczego warto nas wybrać?

  • Jakość – dokładamy wszelkich starań się by każda z naszych usług była wykonana jak najlepiej
  • Elastyczność – staramy się dopasować do potrzeb każdego klienta
  • Specjalizacja – każdy z pracowników jest przydzielony do określonej grupy zadań
  • Innowacyjność – w trakcie realizacji projektów korzystamy z najnowszych rozwiązań oferowanych przez rynek
  • Zaangażowanie – bez tego, istnienie naszej firmy było by niemożliwe

Krótko o nas

Firma istnieje od 2007 roku. Początkowo obranym kierunkiem działalności była automatyka budynkowa. W roku 2008 firma otrzymała pierwsze zlecenie od obecnego stałego kontrahenta IKEA INDUSTRY. Był to zwrot w działalności firmy. Zaczęliśmy realizować zlecenia stopniowo począwszy od drobnych po obecnie duże projekty. Dzięki zaangażowaniu młodej kadry specjalistów udało nam się utrzymać wzrost firmy za co dziękujemy pracownikom oraz obecnym i przyszłym kontrahentom. 

Mariusz Kołakowski, właściciel Par-Systems