Zmiana nazwy i logo firmy

.zmiana_logo

W roku 2013 firma odnotowała dynamiczny wzrost. Poszczególne realizacje kończące się zadowoleniem klienta spowodowały, że postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniu klientów. Na początku roku 2014 rozszerzyliśmy działalność o kompleksową dostawę rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej oraz robotyki. Nawiązaliśmy współpracę z wieloma dostawcami komponentów, firmami zajmującymi się projektowaniem i dostawą rozwiązań mechanicznych. W związku obraniem nowych kierunków i rozszerzenia działalności firma zmieniła od stycznia 2015 roku nazwę z ELEKTRO-MAR AUTOMATYKA na PAR-SYSTEMS .

Partnerzy

Szafy sterownicze

W ramach usług oferujemy montaż oraz programowanie rozdzielnic sterowniczych z projektów własnych oraz powierzonych. Wykonujemy układy sterowania nowych maszyn oraz linii technologicznych jak i modernizujemy starsze maszyny. Podczas projektów staramy się dobrać optymalnie aparaturę w celu uniknięcia zbędnych kosztów. Korzystamy z aparatury renomowanych marek takich jak EATON, SIEMENS oraz SCHNEIDER ELECTRIC.

Oprogramowanie

Firma podsiada specjalistów w zakresie oprogramowania sterowników PLC, HMI oraz systemów zarządzania produkcją MES. Pracujemy na sterownikach PLC takich firm jak: SIEMENS, BECKHOFF, SCHENIDER ELEKCTRIC, OMRON oraz MITSUBISHI. Dodatkowo firma zajmuje się opracowywaniem, wdrażaniem systemów zarządzania produkcją oraz systemów RFID, które pozwalają kontrolować przepływ materiału podczas procesu produkcyjnego.

Transport wewnętrzny

Kolejną gałęzią działalności naszej firmy jest dostawa kompleksowych rozwiązań z dziedziny transportu wewnętrznego oraz paletyzacji. Do tej pory firma zajmowała się integracją linii transportowych, paletyzujący i obróbczych. Od roku 2014 oferujemy kompleksowe rozwiązania dla transportu wewnętrznego oraz stanowisk zrobotyzowanych. Pracujemy na robotach marki FANUC, ABB. 

Zdjęcia z naszych najnowszych realizacji

  • Mieszalnia pasz BIELJARSZPECHT GRODNO
  • Szafa sterująca układu transportowego listew
  • Modernizacja układu sterowania maszyny BARBERAN
  • Agregat wiercący przelotowy

Dlaczego warto nas wybrać?

  • Jakość – dokładamy wszelkich starań się by każda z naszych usług była wykonana jak najlepiej
  • Elastyczność – staramy się dopasować do potrzeb każdego klienta
  • Specjalizacja – każdy z pracowników jest przydzielony do określonej grupy zadań
  • Innowacyjność – w trakcie realizacji projektów korzystamy z najnowszych rozwiązań oferowanych przez rynek
  • Zaangażowanie – bez tego, istnienie naszej firmy było by niemożliwe

Krótko o nas

Firma istnieje od 2007 roku. Początkowo obranym kierunkiem działalności była automatyka budynkowa. W roku 2008 firma otrzymała pierwsze zlecenie od obecnego stałego kontrahenta IKEA INDUSTRY. Był to zwrot w działalności firmy. Zaczęliśmy realizować zlecenia stopniowo począwszy od drobnych po obecnie duże projekty. Dzięki zaangażowaniu młodej kadry specjalistów udało nam się utrzymać wzrost firmy za co dziękujemy pracownikom oraz obecnym i przyszłym kontrahentom. 

Mariusz Kołakowski, właściciel Par-Systems